Tema: Madraci
Pogledaj jedan post
Old 28.05.2012., 22:26   #3199
Quote:
afoj kaže: Pogledaj post
Veća gustoća je bolja i skuplja, ali ne nužno i tvrđa. Gustoća i tvrdoća kod pjena su dva različita pojma.
znam da ovo qvotano nema veze sa Marionom ali neka

vaša je tvrdnja da je Marion sintetički lateks (a niste se susreli s tim madracima) a njihova je tvrdnja da je prirodni

ajmo malo o drugima - perfecta dreams
model orion+, 20% prirodni 80% sintetički
model latex natural 85% prirodni 15% sinteetički
ako je prvom cijena (14 cm jezgra) cijena u 12mj 2011 bila za dimenziju 180x200 7441,00kn, a za drugi (isto 14 cm jezgra) 12.728,00, onda cijena Marionovog MARTEa (jezgra isto 14cm) od 10.500,00kn ne izgleda pretjerano, a ako je gotovinska onda dođe na 7.500,00kn onda je to i puno više nego ok
ubiti i da se radi o sintetičkom lateksu, i onda je cijena ok
za podnice ću ići provjeriti da li su iste, iako ovako na slici izgledaju slično, jedino kaj me i dalje muči garancija

u svakom slučaju, ne znam zašto afoj toliko kudite "konja" kojeg jahali niste
neki razlog mora postojati
i u svom istraživanju sam naišao na kupce Mariona:
madrac 7zona, 18cm jezgra, bio-pamuk presvkala, 180x200, twin (dvije jezgre u jednoj presvlaci), gustoća 60kg/m3 (do m120kg težine), 15g garancije.......manje više isti postoji i sad, i njihove podnice saturno prije dvije godine su platili oko 12.500,kn, i kažu da su super zadovoljni
tako neka preporuka mi puno više znači od konkurentskog (ili neznam fakat u čemu je stvar) pljuvanja
jer ako je prirodni lateks najbolje kaj se koristi u madracima, onda valjda i mora imati cijenu.....

e da, i kod frenda sam provjerio: njihova je jezgra LX735 od onog proizvođača kaj je ivami rekla, ista takva (nisam skužio gdje provjeriti da li je 100% latex na toj stranici, ali na deklaraciji madraca tako piše)