Pogledaj jedan post
Old 21.11.2010., 19:16   #38
moj stari je bio strog, jako strog, ali onako pametno strog sa nekon granicom, a ne zatucani siledjija, uspio je nac neku granicu tako da mu danas nista ne zamjeram niti pizdim ka neki cendravci koji nikad ocu nece oprostit sta im nije kupio plejstejsen i sta nisu smili sa 15 svaki vikend izac vani i napit se, na racun staraca normalno.
a u tim godinama sam od svih koje poznajem daleko najvise mora radit doma i daleko najmanje san izlazio vikendima. ko bi izlazio posli cilog dana salovanja i nalivanja tararaca i zidova

Quote:
čobanka kaže: Pogledaj post
šta će ti pismenost nema od nje kruva, ta njima samo služi da se ovuda kurče...u paradajizu je spas.
eto vidis, i za to je moj stari zasluzan, uvik je bestimao pravopis, one nove cudne rici koje je bilo popularno izmisljat, posebice u posliratno vrime, tako da san i to pokupio od njega.

ali zato je po pitanju skole ajme majko, da nisan zavrsio faks potra bi me iz kuce, njegova je u mojoj familiji niko nije bez fakulteta, tako ce i ostat
bez obzira sta se svomoj strukom necu vjerojatno nikad bavit, njegov izraz lica kad sam jednom spomenio da bi odustao od faksa bio mi je dovljan da sve u roku zavrsim, tj one tri godine koje nisu nicem al on se sad more falit kako mu je sin inzinjer i to mu je dosta
__________________
more

Zadnje uređivanje marko356 : 21.11.2010. at 19:25.
marko356 is offline  
Odgovori s citatom