Pogledaj jedan post
Old 21.08.2011., 12:39   #94
Quote:
dr.laki kaže: Pogledaj post
Reci što da ti objasnim - prirodu dogovora Drnovšek Račan ,misliš da je on mit ? Način na koji je prodana INA ,Excelsior ,kako je saniran Lenac ? Misliš da se takve stvari nisu nikada dogodile ? Da ni ne postoje zapravo Lenac ili Ina ili Piranski zaljev ? Nerazumijem što je tvoj problem. Dovršavaj misli i rečenice ,prestani s optužbama.



Stvarno ,ako bi me mogao citirati...bio bih ti puno zahvalan .


Kakvi sad porezi...Je i to dokaz domoljublja ,ali odakle sada to ?
Možda ću i glasati za hsp ,kažem ,ako mi ne bude druge - glast ću za hdz ,a ako se pojavi bilo koja druga ozbiljna prohrvatska opcija ,glasam za njih ,već sam glaso za druge ,ali jednostavno samo hdz izgleda može doći do vlast i bacam svoj glas ,a prijetnja od antihrvata je ipak prevelika. Ali valjda će biti nešto od ujedinjene desnice ili Keruma ili hss-a ili tako nekoga
Moj problem je što ti za svoje floskule nemaš potvrde,braniš jendu stranu koja je prepuna optuženika,osumljičenika i osuđenika,s napadima na drugu,pomoću nečijih mokrih želja i floskula...

Piranski zaljev?jel to ono kao kada je HDZ-e 90.-tih pokušao djeliti hrvatsku zemlju BiH?

Kako da te to nije smetalo i da te ne smeta?

Lakica,tebe sam toliko puta uhvatio u dvostrukim kriterijima i bez argumenata ili da tvrdiš nešto što nije točno (slučaj povjerenstva INE),da mi to postaje smiješno polako...
McAucliffe is offline