Pogledaj jedan post
Old 08.02.2009., 10:33   #10
mislim da oni koji prozivaju nadala za najboljeg ikad,brzaju sa zaključcima.trenutno je jači u glavi,federer treba nekog dobrog psihologa da ga sredi i vrati na staro.igra mu je i dalje odlična,a ovaj 13:6 za nadala je djelomično stvar nadalove nadmoči u nekim susretima,a djelomično federerovog psihičkog stanja.i nema mi smisla nadala proglašavati najboljim ikad jer dečko nije ni godinu dana prvi.puno je toga već postigao,ali ne znam zašto ljudi zaboravljaju da je federer više od 4 godine bio daleko najbolji,bez konkurencije.imao je po 4000 ili 3000 bodova više od nadala kao drugog igrača.a nadal to ni sada,s novim bodovnim sustavom,nema.federer je umjetnik i melem za oči,ali to ne znači da njegova igra nije efikasna.itekako je ef ikasna.federer je do sada definitivno najveći u povijesti tenisa.i igrački,ali i kao predstavnik same igre.odlično je promovira.i još je i krasan čovjek po svemu sudeći.neka nadal igra još par godina pa čemo onda suditi jel je pobio rogerove rekorde i uspjehe.iako bravo za nadala,nisam njegova mrziteljicasamo zato što sam rogifan
Lišće is offline  
Odgovori s citatom