Pogledaj jedan post
Old 03.02.2008., 23:03   #59
Quote:
Snake's Kiss kaže: Pogledaj post
Mi nismo imali takvo iskustvo!!

Ja sam dobila produzenje do navrsene 2.godine zivota. I nismo imali nikakvih problema. Mislim da komisija ne moze odbiti zahtjev ako postoji prijedlog specijalista iz bilo kojeg podrucja.
Nasa je soc. radnica bila uistinu preljubazna, sve nam je objasnila i samo smo slijedili njezine upute.
Dobili smo poziv od komisije, obavili kod njih pregled i za 2 mj.dobili rjesenje.
Soc.radnica nam je takoder rekla da imamo pravo na dj.doplatak za njegu djeteta. Skinuli smo zahtjev sa web stranice HZZO-a, popunili ga i uz ostale trazene dokumente ostavili kod njih u Zajinoj (za ZG).
Tamo su tete isto bile super i rekle nam da novi zahtjev podnesemo nakon 1.1. sto smo vec i ucinili (kod njih se racuna kalendarska godina).

Sada smo zajedno doma jos skoro cijelu godinu!
daj mi reci koju dijagnozu ima beba, i da li mogu dobiti produženje porodiljnog na arčun bronhitisa, a prije toga smo dobili laringitis i bili u bolnici 4 dana, a sada jako kašljemo i jako hropti u nama a promijenili smo 4 antibiotika. beba je stara 8 mjeseci i je li rano da već krenemo u taj postupak?
rokoprč is offline  
Odgovori s citatom