Pogledaj jedan post
Old 06.08.2008., 19:10   #90
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
7.kuća predstavlja oblik odnosa koji se zasniva uz ljubav (5.k.) na zajedničkim dužnostima i obavezama, i ne mora biti brak u klasičnom tradicionalnom smislu odnosno na papiru, odnosi se i na vezu gdje zajednički s nekim živiš a ne mora nužno biti brak potvrđen zakonski. Tako da ako si ikad s nekom ženom živio i to je puklo, taj Neptun u 7. je iscpucan, pa si pogledaj 9.k., 11. itd...Ako nisi nikad s ženom živio, onda ne možeš preskočit tu 7.k....
Tebi je inače venera prilično aflicirana, kod tebe brak što kasnije to bolje...poslije 40-te...
Od moje 15te godine mi je ovo prokletstvo (aflicirana Venera) poznato tako da sam u sve svoje veze i vezice ulazio i iz njih izlazio sa poznatom cinjenicom da obostrane ljubavi nece biti-s tim da bih ja manje patio jer sam znao ishod svakog odnosa, kontrolisao sam osjecaje.Ono sto sam zanemario je to da svaki aspekt, koliko god isti bio tezak, mora biti izivljen da bi se krenulo korak dalje.Tako sam, primjera radi, gotovo rijesio goruci problem "Mj90Ma" pravilnom kanalizacijom negativne energije kroz sport ili posao a sad mi preostaje da svjesno prezivim ovaj muljavi Neptun u 7.kuci tako sto cu se vjencati sa prijateljicom kojoj treba boravisna dozvola.
Malo je freaky manipulisati manipulatorom Neptunom ali kad se mora-mora se .
Hvala na odgovoru Saradonija .
S T E L I U M is offline  
Odgovori s citatom