Pogledaj jedan post
Old 12.09.2008., 20:07   #99
DSC na predzadnjem stupnju Škorpiona, Neptunu u Strijelcu 7 kući, samo generacijski sekstil sa Plutonom u 6 kući

Venera 0 Mars u 12 k

I evo što mi je astrologinja izgatala:"Neptun upućuje na bračnog druga sa značajkama Ribe, podrijetlom uz vode, nadarenog za glazbu. Čovjet koji traži drugu stvarnost u umjetnosti, izbivanju, maštanju. Lažne nade glede vjenčanja. Moguć razvod, no drugi brak suštinski ne drugačiji od prvog."

I zamislite Bikicu kad čita ovaj horor Hej traži neku drugu stvarnost!Izbiva! Jedino mi se sviđa ovaj dio o glazbi

Za ozbiljno, u stvarnosti se odgodilo ovo - bila sam zaručena sa duplim Škorpionom(moj DSC), Dalmatinac (podrijetlom uz vodu, jel), idealizirala ga do besvijesti, vječno bio u nekim svojim mislima, romantičar. No kad su se Neptunovske magle po utjecajem Plutonovog tranzita podigle i otkrile mračne tajne - napucala sam gada Tako da lažne nade glede vjenčanja - definitivno.

A vezano za Ve 0 Ma u 12 kući - tajne veze sa iznimno lijepim i impulzivnim "macho" muškarcima, zabranjene ili ograničene na "zatvorene" prostore koje će trajati kratko. Potpisujem. Sve probala

Al što me zaprepastilo je prognoza tajnih ljubavnih veza na radnom mjestu (možda jer je vladar 7 kuće u 6-oj?), al to nikad, nikad, nikad. Bože sačuvaj.
Totto is offline  
Odgovori s citatom