Pogledaj jedan post
Old 12.09.2008., 22:49   #100
Quote:
vr4g kaže: Pogledaj post
moze meni neko da pogleda fish mozes mi reci da sam pogrijesila da probam...
meni je vladar 7.mars otiso u 11.kucu u djevici i pravi op. sa venerom i mjesecom iz 5.kuce u ribama znaci bit ce samo svadja i prekid!?
i jos mi mars isto retro i jupiter (r) a mars mi pravi konj sa jupiterom u 11.kucu acs mi je u vagi vladar venera u 5.kucu znaci kod mene je isto nije dobro bak i los odnosi?? a i jos dc mi je u ovni znaci los je kad mi je u podznaku vaga a mc mi je u raku vladar mjesec u 5.kucu konj. sa venerom vladar 7. mi pravi sextil sa mc i trigon sa mjesecom eznam to sve sta bi znacilo kod mene kad mi pravi los i dobar aspekte pomagajte
Kod tebe je vidljiva neka vrsta odvojenosti između mentalnog sklopa i emotivnog sklopa. Kao da je riječ o dva sustava, dva svijeta koja rade odvojeno. Tj. u životu općenito imaš izrazito razvijen razumski pristup, jaku potrebu da sve objasniš i saznaš, da ne postoji niti jedan "Zašto?" (Sunce/Merkur trigon Saturn), potrebu koja čak ide do lucidnosti (Sunce/Merkur sekstil Uran, Saturn sekstil Uran)....dok u emotivnim stvarima izgleda kao da ne koristiš taj isti razum....uopće.

Imaš velike emotivne apetite (Mjesec/Venera u 5. polju znaka ribe) koje ne znaš zadovoljiti na način koji bi isključivao agresiju ili pretjerivanje ili oboje zajedno (Mjesec opozicija Mars/Jupiter). Emotivna tijela su naglašena i napeto aspektirana, posebno Mjesec koji je opozicioniran konjunkcijom Mars/Jupiter. Kada se ti aspekti prevedu može se reći da glavni problemi u ljubavnim vezama proizlaze iz vlastitog nejasnog stava, kao i pogrešne percepcije muške strane općenito (ti fakat "ne kužiš muškarce").

Problem leži i u podložnosti i nemogućnosti da odvojiš stvari koje se zaista moraju odvojiti. To znači da kada "kažeš ne" onda bi to i trebalo biti "ne". Jednom riječju, teško ti je vidjeti svoje ljubavne veze onakvim kakve one zaista jesu....a one najčešće sadrže dozu mazohizma koja prelazi dobar ukus.

Polje braka je prazno, ali postoji veza između polja braka i predbračnih veza...tj. vladar 7. polja radi opoziciju na Mjesec u 5. polju. Ukupna kombinacija govori o ljubavnim vezama u kojima se miješa prijateljstvo, agresivnost i sklonost čestim svađama koje nisu konstruktivne, niti imaju jasan cilj, osim povrijediti onu drugu stranu.

Dakle nije dovoljno "samo reci ne" već moraš poduzeti i konkretne radnje u vezi s tim.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom