Pogledaj jedan post
Old 04.02.2011., 16:52   #96
Quote:
mambi kaže: Pogledaj post
ajd sjaši molim te
ak si takva faca koja bi uvela reda među trudnicama,onda kreni čistit veća sr...pa ti onda trudnice nebudu problem
da ja sam "zbrisala"...zašto?
zato kaj sam bitanga,neradnik koja je povračala i do 7 puta dnevno,a na poslu nemam mogućnost otići niti na wc se popišati.Indikacija za komplikacije nisam imala,ali objasni ti meni kako riješiti ovaj problem.Kad ti nije ni do čega,kad izgledaš ko avetinja iscrpljena a trebao bi bar na nešto ličiti dok si u kontaktu sa ljudima i naravno trebao bi raditi FIZIČKI posao,stajati na nogama 8 sati...misliš ti da gazdu,privatnika briga...njega je briga,dokle god mi on isplačuje plaču da ja radim od do...a kako i dali mogu i dali bi mi trebalo nekako olakšati...to ga nije briga....jer kod njega zarađujem...a koliko??? jad i bijedu u istom iznosu kojeg primam i na komplikacijama...neradim ja u uredu,ne sjedim 8 sati( i ako nije ni to lako),nemam pauzu niti 5 min,nestignem jesti,radim sama,nemam kolegu koji bi mi uskočio,pripomogao...moje je da odradim sama i da radim...a ne da sjedim i čekam da prođe 7 sati i visim na poslu na forumu.radim i petke i svetke,koji nisu plačeni,kad treba i kad kaže ostani još,moraš ostati i reci ti meni onda za koji ..... onda ja da radim?nisam luda,radije ću jedan jedini put u životu,tih 9 mjeseci biti neradnik
a gdje na poslu pisas kad nisi trudna?
pinkis is offline  
Odgovori s citatom