Pogledaj jedan post
Old 13.05.2011., 11:58   #20
Quote:
E sad, da li to ljudi rade da bi se osjećali bolje (tlačenje slabijih) ili šta?
Da.Najcesce je tako i pretezno toga nisu svijesni.Ima i onih koji jesu,ali to je vec zlocestoca.
Quote:
Znam da je problem što sam ja laka meta---nemam "jezičinu" i dosta toga prešutim umjesto da kažem šta mi smeta (a ako i kažem ispadnem uvredljiva).
DA,problem je jer dok sutis oni se "ljece",kada uzvratis istom mjerom oduzimas im tu mogucnost i moc.Naravno da ce se ljutiti jer na to od tebe nisu navikli,a i mjenjas uloge,pa ti pripisuju uvredljivost da bi stvari poslozili onako kako im odgovara.
Quote:
Dakle, kako vi reagirate na to i kako se najbolje postaviti? Ili i vi to radite i ne mislite da je nešto loše?
Zezam se s frendovima,zezaju oni mene,zezam ja njih,ali zna se oko cega netko ne voli da se zeza,zna se dokle se s kim smije ici i to se postuje.
Probaj im postaviti tu granicu(ako ju vec oni sami nisu otkrili,a trebali su) preko koje za tebe prestaje zezanje,a pocinje vrijedjanje.
Zezam se vecinom na vlastiti racun,ali zezam i druge.Nastojim da to ne predje u vrijedjanje,a ako i prijedje ispricam se.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom