Pogledaj jedan post
Old 13.07.2016., 18:43   #3745
Quote:
jhnp kaže: Pogledaj post
Sasvim je jasno da je Cameron obećao Brexit iz pukih predizbornih političkih računica, i utoliko je stvar uspjela: konzevativci su na vlasti, a ne kakva koalicija laburista/škotskih narodnjaka/liberala, što im je dotad bila vrlo realna opasnost.

No nije mi nimalo očito tko će konkretno profitirati ako do razlaza s EU stvarno i dođe. Pitam se komu je to u interesu, jer iako će razlaz biti općenito loš za UK, to nipošto ne znači da se neki ne će itekako okoristiti.

Predpostavljam da se radi o kakvom pranju novca ili nekim drugim sumnjivim poslovima, kojima je EU smetnja ili potencijalna smetnja. To mi međutim nije u struci pa možda imam krivo.
Ako tko treba oprati i osušiti puno funti, ojra, dolara, franaka, jena, yuana, zlota leka, kruna itd... mogu mu ja oprat.

Imam veeeeliku veš-mašinu sa integriranom sušilicom. Tako da uopće ne moram sušit robu na ""žici za sušenje"". Napravit ću mu to vrlo povoljno. Dogovorit' ćemo se.

Novčanice će izgledat k'o da su ovaj čas izašle svježe iz državne tiskare novca.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline