Tema: Kaki jabuka
Pogledaj jedan post
Old 02.09.2016., 06:31   #105
Quote:
daneejela kaže: Pogledaj post
Ovo mi je bas zanimljivo...znaci li to da oplodjeni kaki ima manje tanina nego neoplodjeni?
Ja sam mislila da je to do vrste kakija.

Mi imamo vrstu koja izgleda otprilike kao Fuyu - lagano spljostena, blago cetvrtasta, zagasito narandzaste boje kad je zrela.

Ali za razliku od Fuyu, dok su tvrdi jako su opori ("skupljaju usta").
Kad omeksaju, kao puding ih jedemo zlicom i onda su jako slatki.

Rode svake godine, dosta obilno. Zrele (omeksaju) tek kad im sav list vec otpadne.
Nemaju ni jedne kostice.

Znas li mozda ovako koja bi to vrsta mogla biti? I da li bi uz nju isao taj Ciocolatino? I da li bi u tom slucaju nestalo te oporosti dok su tvrde?
Ne bih ti znao reči koja bi to sorta mogla biti. Možda Tone Wase. Pogledaš tamo gdje si ga kupila, koje sorte imaju, pa onda malo progooglaš po slikama i opisima.
Nisu sve sorte tvrdo jestive ako se oplode. Možda ti ovaj prilog malo pomogne.
http://www.digitalna-knjiznica.bf.un...rn_barbara.pdf

Ne moraš čekati da lišče otpadne i dozore na drvetu. Pobereš ih prije, kada promijene boju iz zelene u svjetlo naranđastu i onda svakih par dana, količinu koju možete pojesti u kračem roku (npr. u roku 2-3 dana) staviš i zavežeš u najlonsku vrečicu zajedno sa par jabuka. Na taj način če u roku nekoliko dana omekšati i biti spremni za jelo a oni ostali u gajbicama ti mogu izdržati najmanje do nove godine.

Od tvrdo jestivih, mi imamo posađenu sortu O"Gosho. Dozrijeva ranije nego Tipo i Vagnilia. Sladak je i malo aromatičan. Jedina loša strana mu je da jedne godine rodi obilato a sljedeče je tek po neki plod.
zribaric is offline  
Odgovori s citatom