Pogledaj jedan post
Old 08.05.2017., 15:38   #9983
Quote:
satir_ kaže: Pogledaj post
Ono što malo po malo vrijeđaš, neću ti zamjeriti, ali čovječe.....
Ma ne mogu drugo nego čestitati tebi, samokreatoru. Rata neće biti, jer ti tako želiš. Pozlatile ti se te riječi. Živ ti meni i zdrav bio.
Izvinjavam se ako sam te s nekim riječima uvrijedio, ali nikada mi nije bila namjera nikoga vrijeđati ovdje niti bilo gdje drugdje.
Po meni nisu toliko bitne riječi već energije iza tih riječi , a moje energije su dosta harmonizirane , tako da uglavnom imam suosjećanje prema drugim ljudima i tako ako bi i naškodio drugom čovjeku riječima ili na bilo koji drugi način , naškodio bih samom sebi , ali u ovakvim diskusijama čovjek se mora malo i "olabaviti".

Evo jedan od postova koji sam napisao na temu "dimenzije" a koji objašnjava zašto 3. svjetskog rata neće biti u dimenziji-realnosti u kojoj ja ovo tipkam i zdrav i živ ti nama bio:

Vrijeme sve brže i brže prolazi jer se frekvencije/vibracije planete svakim danom sve više i više uzdižu.
Mračni entiteti iz niže 4 dimenzije astrala , koji kontroliraju ovaj planet tisučljećima zajedno sa svojim mračnih marionetama/ljudima koji su u centrima moči na Zemlji , a kroz koje ovi prvi manipuliraju kolektivnom sviješću čovječanstva kroz lažnu povjest ,lažnu znanost , lažne religije.... , ti mračni entiteti na zemlji i u nižoj 4 dimenziji neće moći još dugo podnositi ovo uzdizanje frekvencija/vibracija planete.
Upravo iz razloga jer su to mračni-niskovibracioni entiteti , oni ne mogu podnijeti više vibracije kojima se zemlja trenutno uzdiže. Ne zaboravimo da je i planeta Zemlja živo biče.

Ovi mračni entiteti su itekako svijesni ovog uzdizanja vibracija planete i zato oni rade ono što najbolje znaju i šta su oduvijek radili ,a to je da stvaraju još više ratova , konflikata ,terora i drugih mračnih situacija kako bi čovječanstvo manipulirali kao što su to tisučljećima radili.
Ovi mračnjaci iz niže 4 dimenzije se hrane upravo mračnim energijama ljudi koje su posljedica ratovanja ,terora ...a to su strah , mržnja..
Oni su ustvari astralni paraziti koji koriste svoje lutke/marionete/ljude koji su na glavnim funkcijama u svim glavnim svjetskim centrima moči i koji rade za njih sve u zamjenu za moč.

Iz razloga što se planeta uzdiže u vibracijama i oni to još neće moći još dugo izdržati , vidimo da kaosa po svijetu ima kao nikada prije , kaos koji oni smišljeno rade svim svojim alatima i sredstvima , samo da bi što više ljudi zadržali u svojim niskim vibracijama koje odgovaraju patnji ,bolu ,mržnji ,strahu...

Sada tu u igru ulaze paralelne dimenzije o kojima sam pisao.
Oni su vrlo dobro upoznati sa postojanjem paralelnih dimenzija i na koji način one funkcioniraju jer su oni ipak stanovnici astralne dimenzije gdje je sve to jasno ko dan.
Pisao sam kako čovjek koji je pred nekom važnom odlukom ili događajem i dvoumi se , stvara sebi paralelnu dimenziju koja je realna kao i ova prva i u kojoj svijest čovjeka prolazi kroz manje ili više drugačija iskustva od ove prve.

Sva ova propaganda oko ratovanja sa Rusima i sl. , po netu i u svjetskim medijima -čiji su vlasnici upravo oni , a koje onda prenose domaći mediji bez ikakvog pitanja ili sumnje u istinitost informacija , su sistemi manipulacije svijesti čovjeka da povjeruje da će doći do velikog rata , kataklizme... biblijska predskazanja smaka svijeta koja su također upakirali u novi zavjet a tko drugi nego oni...

Tako da ljudi na kraju povjeruju u njihove mračne manipulacije i laži i sami sebi ,svojim vjerovanjem kreiraju jednu od paralelnih dimenzija gdje će se nastaviti s ratovima ,mržnjom ,bijedom i gdje će naravno ti isti mračnjaci nastaviti sa svojim nevidljivim terorom i porobljavanjem.

Alternativa za to je jedna druga paralelna dimenzija na višim vibracijama , koju možete kreirati svojim razmišljanjima i vjerovanjima(ipak smo svi mi kreatori u malom), gdje više neće biti nikakvih ratova ,gdje će biti više sloge i jedinstva među ljudima...
Cosmic Wanderer is offline