Tema: Rat spolova
Pogledaj jedan post
Old 13.02.2018., 18:49   #1676
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
To je osvježenje u odnosu na dečkiće koji su šlatali curice "iz zajebancije". I "jer su one to htjele". I jer su oni samo malo hormonalni hihihi.
Ja se sjecam da je u mojoj osnovnoj bilo skroz normalno da muski clanovi razreda zaskoce neku od cura, gurnu je na pod, i onda navale na nju, onako, coporativno. O casual grabljenju za dupe i sise "u prolazu" da ne pricamo. To se dogadalo u onih pet minuta izmedu satova, a nastavnicima se nista nije prijavljivalo; tu i tamo bi zatekli "nered" pri ulasku u razred ali bi se napravili ludi, a svi ukljuceni (zrtva plus "hormonalni deckici") bi se samo u tisini pobrali na svoja mjesta.

Sjecam sam da bih preko tih pet minuta uvijek smugnula u zenski wc (tamo nikad nisu dolazili) i vrebala otamo kad ce nastavnik naici da se mogu vratiti u miru u razred.

Danas bi moje sinove najostrije disciplinirali (okej, zivim vani, ali vjerujem da ni takve stvari vise nisu prikladne "doma"). S razlogom.

Zivio feminizam.
__________________
"Human progress never rolls in on wheels of inevitability; it comes through the tireless efforts of men willing to be co workers with God, and without this hard work, time itself becomes an ally of the forces of social stagnation. We must use time creatively, in the knowledge that the time is always ripe to do right." - Letter from a Birmingham Jail, King, Jr.
Atticus Finch is offline