Pogledaj jedan post
Old 04.10.2012., 19:08   #2
Slažem se da VDKT-R-A ima velik potencijal za rast. Na duge staze dobra dionica. Kratkoročno, vrlo neizvjesno. Dakle, to ima nešto malo novaca sastrane kojemu će trebati taj novac u kratkom vremenu neka ne ulaže. Tko razmišlja da li staviti na dugoročnu štednju u banku ili kupiti VDKT-R-A, definitivno je isplatljivije kupiti ovu dionicu.

ZSE je divlji zapad. Navedeni poslovi bi trebali garantirati rast, ali se uz mizerne promete i podražaje na svaku (nevezanu) informaciju mora biti svjestan da je kratkoročno investiranje vrlo rizično.

Mali igrač sutra može VDKT-R-A odvesti u negativnu blokadu. Nisam gledao bid, ali mislim da bi 500 dionica bilo dovoljno. Ako se misli iskrcat s 500 ili više dionica ode to kroz par dana gdje je bilo i prije par mjeseci.

Ja sam godinama ulagao na ZSE, ali mi se zgadila. Ipak, moje mišljenje je da je VDKT-R-A vrlo perspektivna dionica na ovoj razini, ali samo na dugi rok. Naravno da može već drugi tjedan preći 400kn, ali može i pasti ispod 300kn. ZSE je divlji zapad jer je puno neznalica, ali i "prefriganih" kombinatora.
Bizdo is offline  
Odgovori s citatom