Pogledaj jedan post
Old 15.12.2016., 01:29   #26
SourTimes - evo, mi smo isto išli na moju inicijativu i imali probleme kakve opisuješ.
Ni najvećem neprijatelju ne bih poželjela to što sam prošla zbog tzv. Poliklinike i njenih "stručnih" kadrova.
Btw, dijete je poslije bilo i na ERF-u, i privatno obrađeno u pet odlazaka u jednoj dječjoj ordinaciji i, da ne bude da sam ove platila pa su zato dali dobro mišljenje - i u Kukuljevićevoj. Svugdje rezultat odličan po dijete i po mene, ali, u famoznoj Poliklinici su eto, na osnovu desetminutnog razgovora, bez IKAKVOG TESTIRANJA, BEZ ITI JEDNOG CRTEŽA, a kamo li šta više, "zaključili" da će meni zagorčati život i dali dijagnozu kakvu su dali. Bez ikakvog testiranja! Ali, ja sam se bunila, nisam dala d ami dijete od 4 godine bude samo u hodniku. E, sad pa će oni meni pokazati kad mi smjeste dijagnozu. Zloba, zloba i neprofesionalsnost, to je tzv. Poliklinika.

Nitko ih ne kontrolira, osnovao ih je Grad Zagreb da bi bili sami sebi svrha, da bi ravnateljica i ostatak primao plaću za sav ne samo nerad, nego štetu koju učine ljudima. Strašno!

Njima želim samo da ih liječe onako kako su se oni prema mom djetetu i meni ponašali. Samo to.
__________________
uzrujavati se zbog onoga što nemaš znači uludo trošiti ono što imaš.
MariaDelMar is offline  
Odgovori s citatom