Pogledaj jedan post
Old 27.03.2017., 14:44   #6221
Usponi i padovi. :-) Svi se učimo.

Baba i deda su se napokon primirili i počeli sakrivati tablet. Priupitaju da li je jadan gledao TV danas? :-) Tuga, tragedija. Ne forsiraju.

Poštujem svačiji pristup, moj je da ako smo došli kod babe i djeda da vide unuka, onda će oni i da se igraju sa njim. Mogu da crtaju, da se igraju kockicama, prošetaju, izbora je mnogo. U dva-tri sata se svi pomalo bavimo njime, ali nema buljenja u crtane i muž i ja nismo tu da bi ga mi zabavljali.

Meni nije OK nametati svoje dijete nekome, ali isto tako nije mi OK ni da ja glumim dežurnu bebisiterku, takve scene mi uvijek djeluju kao pozorišni komadi. Roditelj i dijete se igraju na pozorišnim daskama, dok baba i djed uživaju sve posmatrajući iz prvog reda. Ja sam više za interakciju. Naravno dok su svi zdravi i sposobni.

O da, veliko hvala TV emisijama koje u 3 minute obrade ozbiljne teme, u mom slučaju Uticaj televizije i teknike na dijecu i njihov razvoj. Džaba naša priča, TV moron to objasni u par rečenica, isprepada babu i riješi problem u 3 minute.
__________________
........aegri somnia.......
rastko is offline  
Odgovori s citatom