Pogledaj jedan post
Old 16.06.2017., 19:32   #26
[QUOTE=ipetrovi;64322459]Ja sam radila terapiju cajevima, dobila preporuku za jednu gospodju, morala sam dva puta po trideset dana ispirati s irigatorom vaginu, imala sma hpv visokog rizika i cin III. Kod nje sam dosla s nalazima i dala mi je isto recept za caj koji sam pila. Vrlo je jednostavno i bez stresa sam sve rjesila, i upale i hpv i cinove. Nisam morala na operaciju ni nista. Stavit cu recept tu, ali tko je u mogucnosti najbolje da osobno ode kod gospodje, kad pogleda nalaze da bolju preporuku. Tko zeli broj telefona neka mi se javi s privatnom porukom.
Jednu cajnu zlicu rosopasa u prokuhanu vrucu vodu i poklopiti da odstoji 20min, procjediti i popiti. Caj piti ujutro nakon dorucka, 30 dana.
Uz caj potrebno i ispiranje vagine.
Blaza terapija:
Jednu jusnu zlicu kamilice i jednu jusnu zlicu rosopasa, u 1,5 l prokuhane vruce vode, poklopiti da odstoji 30min, procjediti i pomjesati sa 1,5 l prokuhane ohladjene vode. Isprirati sa irigatorom.
Intenzivnija terapija:
Jednu jusnu zlicu stolisnika, jednu jusnu zlicu kamilice i tri jusne zlice rosopasa, u 1,5 l prokuhane vruce vode, poklopiti da odstoji 30-45min, procjediti i pomjesati sa 1 l prokuhane ohladjene vode. Isprirati sa irigatorom.

Ispirati vaginu s irigatorom, u stojecem polozaju, drzati na visini iznad glave, duzi nastavak za vaginu (kraci je za analno koristenje). Nakon ispiranja ne prati se s vodom, samo obrisati rucnikom.

Terapije 30 dana i nakon koristenja caja i ispiranja irigatorom napraviti 7 dana pauzu i uciniti papa test. Po potrebi ponoviti, ali napraviti razmak izmedju dvije terapije bar 14 dana. Za vrijeme menstruacije ne ispirati irigatorom.
ipetrovi is offline  
Odgovori s citatom