Pogledaj jedan post
Old 06.10.2017., 11:15   #73
Quote:
kakma kaže: Pogledaj post
vidio sam ovaj upis i razmislio 10 minuta
po 1,Ona država koja ima takve ljudske,moralne i domoljubne kvalitete kao ti se ne mora bojati za budućnost.Ti nanjušiš sve one koji su slabi Hrvati ili pak rušitelji Hrvatske
Pod broj 2,
Dečko koji je poginuo se zvao Nade Rogić,moj prijatelj s kojim sam išao u isti razred i igrao u istoj malonogometnoj momčadi.
Pod 3,ja osobno mislim da si klon Steve Culeja
sad kad nema četnika udara se po nepoćudim ,recimo srbe ti ne možeš smisliti ali koalicija kao i Stevi je prihvatljiva
Stevi su brata ubili u Borovu pod komandom Vuleta,Stevo maše da se spomenik makne ali se sam boji,što ne pokupi svoje birtaše iz Ivankova i s 3-4 mace sori spomenika,,ali popapala guza gaže od straha,neka to rade drugi jadnici.
Meni da su ubili brata ,nema te sile da bi spomenik tim zločincima stajao.
I za kraj nadam se da će takvoj hrvatini sad bar greškom dići 100% mirovinu tako da imaš više vremena prodavati maglu.
Ima se dosta pisati o temi oko Vinkovaca ali vjerojatno to ne odgovara ondašnjim gospodarima rata u trokutu Osijek-Vukovar-Vinkovci
i ima jedna stara poslovica,,ako daš budali da te spusti na svoj nivo i nabaca se na tebe blatom..nemožeš se oprati..budala je to
lp

1. prije svega nisam spominjao nikakvo hrvatstvo nego borbu za opstanak RH u koju su se uljucili pripadnici svih nacionalnosti koji su u njoj zivjeli. Ocito si opterecen svojim identitetom. Naravno da si bio rusitelj RH. Ako si pucao na one koji su drzavu branilim, na civile, zene i djecu, tada si rusitelj drzave. Trebao bi znati da je ratni zlocin gadjati zgrade u kojima su civili.

2. djelomicno je i tvoja zasluga sto taj covjek danas nije ziv. Bio si dio sustava koji ga je ubio.
3. ne razumijem kakve veze ima Stevo Culej sa ovom temom. Imas temu o Stevi Culeju i politica pa tamo pisi. Sto se mene tice, nikad nisam bio clan niti jedne stranke pa price o koalicijskim partnerima ostavi za Stevu i ekipu oko njega.
Svi vi koji ste bili i ostali u JNA 1991. nakon pocetka borbenih djelovanja borili ste se protiv RH rame uz rame sa cetnicima. Imali ste oruzje u rukama. Umjesto da ga okrenete protiv cetnika, vi ste ga okrenuli protiv hrvatske vojske.
Pojasni malo sto si mislio kod ove posljednje recenice, tko je budala?
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom