Pogledaj jedan post
Old 13.09.2007., 15:49   #4
Quote:
fredrik kaže: Pogledaj post
Evo imam pitanje. Nije zadatak al je problem. Dakle ovako. Ja sam sad četvrti razred gimnazije u zagrebu. Al mene muči kaj mi iz fizike sad radimo još uvijek neku struju i to. Ono AC-DC i te stvari. A to je gradivo za drugi razred u knjigama. Mi još udžbeniku iz trećeg razreda nismo ni primirisali. Iz TREĆEG razreda. Neznam. Zanima me oću ja morati ako želim na neki faks sa fizikom učiti u jednoj godini ono kaj sam trebo u protekle tri? Jel na prijemnom daju onak zadatke iz gradiva koje smo mi obradili (neznam možda je to zapravo nastavni plan) ili daju i iz gradiva za četvrti razred kojem mi nismo došli ni blizu.
Ne znam, na tehničkim fakultetima ti je glavna stvar matematika na prijamnom. Ja sam na prijamnome uglavnom rješavao matematiku (sve sam riješio manje više), informatiku nisam imao u srednjoj školi ( ), fiziku smo svake godine imali drugog profesora te smo dosta zaostajali s gradivom.
__________________
Somewhere in the gray wood by the river is the huntsman and in the brooming corn and in the castellated press of cities. His work lies all wheres and his hounds tire not. I have seen them in a dream, slaverous and wild and their eyes crazed with ravening for souls in this world. Fly them.
Davor000 is offline  
Odgovori s citatom