Pogledaj jedan post
Old 17.10.2005., 15:56   #8
Re: Re: vitamin c

Quote:
Karmela kaže:
Ne znam to za vit C, kazu da je efektivan samo u jako skupim linijama jer je jako osjetljiv na svjetlost i lako se kompromitira.
A tehnike koje ga cine postojanim nisu bas najjeftinije.
Osim toga ne znam kolike su molekule vit C, moze li to kozaa uopce upiti ili to samo djeluje povrsinski kao kemijski peeling?


Uglavnom javi kako je proslo.
da,napomenula je tu istu stvar,medutim kao laborant glavni kaze da taj vitamin c u gel capsima je dovoljno jak da ude u kozu(kroz nju zapravo)i da stvara cuda.nije da ga ona samo koristi,nego i njena stara -veli od 30-e...sad je oko 60 i fakat nema nijednu boru.ok,moras razumjeti da ako si genetski nasljedio dobro lice,onda ti zapravo i ne treba nista osim neke obicne jeftine kreme...ako si pak nasljedio shar pei facu onda ti ni sto kavijarskih krema(ujedno najbolje sto postoji za bore)nece pomoci ispeglati te falde.dakle...sa vitaminom c mozes samo odrzavati ono bogom dato.
moja stara se fakat palila na suncu,bas kao i ja..a nema uopce bora.kao ni ja.a zbilja do prije god,dvje sa sminkom sam cesto otisla spavati jer sam dosla kasno i nije mi se dalo to skidati...ali zbilja mi se godine ne vide ni najmanje.moja baka se samo sa "albus"sapunom prala ,imala je sa 88 god jednu tanku boru na celu..i tako cjela i mamina i tatina familija.ali jebiga-ja sam ipak isprobala tu kremu i taj vitamin-i nebi cure vjerovale kako mi faca super izgleda danas ujutro.al ono-ni malo umorno,cak i zategnutije...zbilja ako mozete nabaviti taj roc proizvod-nabavite ga!bit ce iznimka naravno...ali kod mene radi isto kak je baba opisala.
ta cynergie nije ni meni bila dobra...zapravo puno skupljih krema koje sam imala su mi bile uzasne,a najbolja koju redovno trosim,s kojom sam najzadovoljnija mi je neutrogena retinol krema...super je. i jeftina je.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom