Tema: Molim savjet
Pogledaj jedan post
Old 01.09.2017., 15:17   #8
Quote:
blackrose89 kaže: Pogledaj post
Moj suprug je rastavljen i ima sina od 9 godina. Obožavam i njega i mali mi je drag, pomogne mi i sve. Kćerkica je bila željno dijete i godinu dana smo radili na njoj ali sada u nazad dva tjedna ja osjećam i u sebi neku napetost i oko nje(svekrve). Mene je pak strah da nisam dobila postoprođajnu depresiji jer se mogu rascmizdriti na svaki drek a danas nakon šta je suprug otišao raditi osjećala sam se čudno a svekrva u sobi jer se naljutila. Mene se smije gaziti a ja se nesmijem niti obraniti, nije fer.
Svekrva je trajno kod vas ili privremeno? Ako je privremeno napravi sve da sto prije ode. Lakse ce ti biti ako si sama i znas da trebas sve sama hendlati nego ako od nekoga ocekujes pomoc, a ta osoba to ne zeli, pa se samo stvaraju napetosti.
I sto prije shvati da neko vrijeme nemas pravo vrijeme samo za sebe, ali se moze svasta iskombinirati.Citaj dok curica spava.
Ja sam sve sama radila s obojicom dok je muz bio na poslu. I kuhala i cistila i dojila i prala i imala vremena procitati nesto, pogledati tv...popiti kavu u kaficu dok dijete spava u kolicima.
Mislim da i ti to sve mozes, samo trebas poceti uzivati u tome i ne ocekivati od svekrve nista.

I sto te briga sto svekrva ocekuje od tebe,... ako ne smijes puno raditi napravi osnovno, a za ostalo ti stvarno muz treba biti podrska jer s njim imas dijete, a ne s njegovom mamom.
Kako to mislis da radis po kuci samo iz ljubavi prema muzu? A sto je s njegovom ljubavi prema tebi, da on vise potegne dok ti moras mirovati?
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom