Pogledaj jedan post
Old 30.10.2008., 00:05   #259
pozdrav! ja sam evo nova na forumu, ali kad sam tražila na netunešto o saboreji, jednostavno sam se morala prijaviti ovdje
baš kad sam pomislila da sam se riješila problema, evo ga opet,....
kosa, tj vlasište mi je uglavnom ok, najbolji šampon mi je oronazul, skup je, 80-tak kn, ali mi je naj...bolji od eucerina...za crvenilo uz tjeme, puno mi je pomogao belosalic,ali on je baš za tjeme, nikako na lice, jer osuši lice...sad mi je problem lice, i to tri fleke na bradi, ljušte se naravno, svrbe,možda i ne toliko, ali i estetski smetaju...i fleke između obrva...sad sam pročitala toliko tih savjeta da ne znam odkud krenuti,...kupujem sve za osjetljivu kožu, ali nije dovoljno...kako znati koja je prava? ne mogu baš sve isprobavati na koži, jer i ona sama strada, što i osjetim kad kupim krivo...jednom sam dobila kremu afroderm, krema koja se koristi samo tri dana, i nikako dulje od tog...tad mi pomogla odmah, sad kad se problem pojavio opet, ni to ne pomaže...i opet kad odem na šalatu dobit ću istu terapiju koja baš mi ne pomaže...što uopće uzrokuje da se to proširi?
da li je potrebno više puta dnevno čistiti lice od svega, riješiti se šminke, ili što?
meri0 is offline  
Odgovori s citatom