Pogledaj jedan post
Old 04.05.2007., 07:46   #12
Ako ti je garaža zasebni objekt, moraš napraviti idejni projekt koji onda odpeljaš u ured za izgradnju... onda dobiješ lokacijsku, pa moraš napraviti glavni projekt da bi dobio građevinsku... sve susjede s kojima si na međi budu pozvali na razgovor da se izjasne dal se slažu s tom tvojom gradnjom il ne, al njihove izjave ne utječu na izdavanje dozvole... znači ak imaš jalnog suseda koji kenjka kak će mu tvoja garaža smetat, ak je sve po urbanističkom planu, ko ga je*e...

uglavnom sve ovo gore ti je zajebancija zbog komunalnih doprinosa...

bio u ponedjeljak u uredu za izgradnju i sve saznao jer i sam planiram gradit garažu...

hint: ak ti je postojeća ruševina ucrtana, napraviš garažu iste kvadrature i ne bi trebao plaćati kom. doprinose...

meni su rekli da mogu gradit metar o međe (Sv. Ivan Zelina) što mi taman i paše...

kaj se cijene gradnje tiče to ti dost ovisi o materijalu koji koristiš... cigle su ti sad za kikiriki... garažnih vrata imaš od 1000kn pa na dalje... kubik greda ti je ja mislim nekih 1500kn... crijep, ploče... neznam, vidi cijene, malo matematike i to ti je to...

sretno
K.K. is offline  
Odgovori s citatom