Pogledaj jedan post
Old 03.05.2008., 09:56   #17
Quote:
ksenija_2 kaže: Pogledaj post
...............
I onda uz tu bol na predjelu jajnika je krenuo sve jači i jači pritisak na području debelog crijeva (zbog toga klistiraju)
..........
Boljelo je toliko da kad sam mislila da ne može jače, išlo je ipak još jače Totalni delirium...imala sam osjećaj da ću se onesvijestiti... obljevao me znoj, zabijala sam glavu u jastuk, gnječila jastuk rukama i stenjala, ali se isplatilo.
ova bol je mene najvise izludivala i to mi je bilo najgore - taj pritisak na debelo crijevo!!!! - to sam osjecala i jos par dana nakon poroda i zbog toga mi je prvi odlazak na wc bio nocna mora - ali nije nista tako strasno kao sta sad zvuci....
i ja sam imala jastuk kao najboljeg prijatelja i fala bogu na onoliko precki na krevetu pa sam se stalno drzala za neku

ali evo vam opis koliko boli :
1.dan nakon poroda - kazem ja muzu : imat cemo Anju (ja sam vec odlucila da ce drugo biti curica i zvat ce se Anja) jedino ako je usvojimo
3. ili 4. dan nakon poroda - ljubavi pricekat cemo barem par godina do Anje...
14.dana nakon poroda - ljubavi ako se preselimo u ST (tamo zivi cijela moja obitelj i imali bi pomoc baka i family servisa) mozemo odmah ici po Anju....
Dancica is offline  
Odgovori s citatom