Pogledaj jedan post
Old 23.03.2012., 11:13   #314
Quote:
higijeničarka kaže: Pogledaj post
Apsolutno. Dobro je da nisu zajedno jer su ocito imali problema. Tim vise mi nije jasan napad na njega.
Koji napad? Nisam nigdje rekla da je on najgori čovjek na planeti. Samo da je imala pravo otići od njega nakon njegovog postupka.

Quote:
Cudi me da je ljudima prihvatljivije to sto je ona htjela u brak sa covjekom za kojeg joj je laknulo sto je bivsi nego to sto je on izrazio nespremnost i to jos bez konkretnih odgovora.
Rekoh "ako". Ja još uvijek nisam posve sigurna kakva je točno bila njihova veza. Premalo informacija. Samu činjenicu "laknuća" sam objasnila u gornjem postu. Vidjet ćemo ako se autorica opet javi.

Quote:
A sto se tice razgovora, autorica je znala da ce prekinuti isti dan kad je on izgovorio svoju nespremnost. Znaci, rok za ponudu konkretnih odgovora je odmah ili odlazim?
Pa on je taj koji je donio odluku, on je taj koji je morao bar malo razmisliti dok ju je donosio, nije mu pala na pamet odjednom. Ne radi se o kupnji kauča pa da je "ne znam" dovoljan odgovor. Nekako ne mogu zamisliti da kad jedan partner otkaže vjenčanje da ovaj drugi stoji kraj njega, tješi ga i izvlači riječi iz njega. Prirodno je da se tad razdvoje, a što će biti dalje, ovisi o njima.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom