Pogledaj jedan post
Old 12.09.2010., 13:21   #7
Quote:
brown_27 kaže: Pogledaj post
Evo baš sam sinoć išao u kino i fino se opustio. Kasnije sam otišao s frendom na piće i malo se napio, a da za to nisam morao nikom odgovarati.
Navečer sam spavao kao klada jer nije bilo djece da me bude. Ujutro sam prije posla popio kavu jer nisam morao odvesti djecu u vrtić. Došao sam s posla i sad zujim na netu, pišem pizdarije jer nema žene oko mene da na me viče. Kasnije ću ići leći, pa otići na ćevape s ajvarom i lukom jer nema žene da se naljuti kako mrzim njeno kuhanje.
Popodne ću pogledati "Dipomca" na DVD-u kojeg sam kupio uz novine i igrati "Sid Meieir's Pirates" jer nema žene da na mene viče kako trošim novce na gluposti i igram se na kompu kao dijete.
Navečer ću izaći van i pokušati šta zbariti i poševiti. Ako ne uspijem, uvijek mogu otići na kurve ili kupiti lutku na napuhivanje, jer nema žene da mi prigovara kako više volim umjetnu pizdu nego njezin ofucani muf.
Vidiš, imaš malo krivu percepciju braka.
Ja i moj dragi živimo zajedno i sve ovo radimo.
I napijemo se on sa svojim dečkima i ja sa curama, i igramo igrice na kompu, i gledamo svatko svoje filmove i svatko troši novac na svoje gušteve.
Jer ako ja potrošim na šminku i cipele, zašto si on nebi kupio novi cooler za komjuter i sl.
I kad dođemo s posla se izvalimo ko klade i spavamo.
I nitko na nikoga ne viče niti ne kvoca.
Samo nam je puno ljepše jer ako ti se priča imaš s kim popričat i imaš s kim otić u kino i prošetat i pogledat neki sf film ispod dekice, poseksat se bez da plačaš za to.

Ne volim veze tipa "Priljepci" jer mi nismo jedna osoba nego dvije osobe koje su odabrale biti zajedno. I nije nužno da sve radimo zajedno i da imamo iste interese i da razmišljamo isto.
Stoga nam brak nije misaona imenica nego čemu se veselimo jednog dana kad za to dođe vrijeme.
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom