Pogledaj jedan post
Old 15.02.2011., 17:26   #100
Quote:
Jung-fu kaže: Pogledaj post
Nemam ti šta lagati, ne izmišljam stvari kao što radiš ti kad npr.kažeš kako profit FED-a ide u proračun SAD-a, podatke sam dobio iz dokumentarca The money masters, doduše nije navedeno kako predsjednik bira predsjednika Fed-a, ali da ih bira dvoje od sedmero, ne svo sedmero. Eto, dozvolit ćeš mi da autorima tog dokumentarca vjerujem više nego tebi.

I da završim, koliko vidim ovdje uglavnom samo ti neke stvari ne uviđaš, jer naprosto ne želiš ili ne možeš uvidjeti, neznam koji su to drugi na koje misliš, ali postaje mi jasnija maxima koju vućeš ispod svakog svog posta, u tebi očito postoji uvjerenje kako i zli mogu biti sposobni, i da onda zapravo ta sposobnost posteje vrlina.

Uglavnom jadno, uostalom kao i prodavanje misli da je pariotizam zao.
Profit FEDa ide u proracun SADa. Profit koji banke ostvare naravno da ne ide.

I jednostavno, lazes. A ako ne zelis prihvatit kad ti netko kaze tocnu informaciju, onda tek lazes i to samo kako bi zvucao uvjerljivije

Quote:
How are the Chairman and members of the Federal Reserve Board of Governors selected, and what is the term of office?

The seven members of the Board of Governors are nominated by the President of the United States and confirmed by the U.S. Senate
Mislim da stvarno nema smisla voditi raspravu s nekim kome su izvor informacija dokumentarci.

Ono sto te vjerojatno u nepoznavanju tematike zbunilo je cinjenica da JEDAN predsjednik u svom mandatu ima sansu imenovati samo dva nova clana. To ne znaci da ostale nije imenovao njegov prethodnik i potvrdio senat.
__________________
Oscar Wilde: Patriotism is the virtue of the vicious.
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom