Pogledaj jedan post
Old 25.07.2015., 12:56   #103
Quote:
rrazbojnik kaže: Pogledaj post
Pozdrav , može li me netko uputiti htio bih uložiti na Američkom tržištu tj probati sa penny stock's igrati malo ... postoje li nekakvi uvjeti za minimalni ulog ? daytrejdanje ? kojeg brokera izabrati ? Vidim pišu da za daytradeing treba minimalno 25000$ jel moguće ikako 2-3000$ početni ulog? kolike su provizije po nalogu ? općenito nekakve upute molim vas . Hvala
Ove sve stvari sto si pitao vrlo lako mozes naci na internetu.
Ako vec mislis ulagati u americke dionice, trebas se dobro informirati (makar i u ovoj temi par stranica iza imas vecinu sto te zanima)

Najbolje da se registriras kod IB-a (Interactive Brokers), prilikom registracije vjerojatno ces trebati malo "lagati" o svom iskustvu u dosadasnjem trgovanju te o svojim prihodima kako bi te prihvatili kao njihovog klijenta.
Dalje ce ti trebati slika osobne/vozacke/putovnice i neki racun (od struje, plina, telefona (pri tome cini mi se da ne prolazi mobitel nego bas fixna linija, moze i internnet racun proci))

Sto se tice minimalnog uloga, kod IB-a je za osobe mladje od 25 godina minimalni ulog 3000$ (sto iskreno, manje od toga nema ni smisla ulagat, pogotovo ako mislis trejdat sa penny stock.

Nadam se da nisam previse zakasnio na odgovoru, posto i sam trenutno krecem sa ulaganjima u ps.
:klap::klap:
maxx0880 is offline  
Odgovori s citatom