Pogledaj jedan post
Old 12.01.2008., 00:10   #16
Quote:
ariel23 kaže: Pogledaj post
hej...evo i mene...
ja sam ti operirala vec 8 puta koljeno, a 23 su mi godine. bila sam igrala rukomet tako da sam u vise navrata povrijedila jedno te isto koljeno.ove godine idem opet na operaciju.
evo ovako..... vec sam ti tata mata sto se tice koljena. upoznala sam najjace ortopede u RH i mogu ti reci da su najbolji u lovranu. mene je operirao Haspli i nije dobro napravio...jos vise mi je zajebo, tako da su mi jedva u lovranu spasili nogu. Dr. Nemec ti je vrhunski doktor ali on je privatnik sada. meni je zadnju operaciju bas on radio sa ekipom iz lovrana. moj savjet ti je da pazis kod koga ides i kako ces se rehabilitirati poslije. koljeno je zejebano. ipak je to najslozeniji zglob u tijelu.
ako te sto zanima slobodno pitaj,,,,
8 puta?!?!?!

jel te Haspl prvi puta zeznuo? i sto si tocno operirala?

sorry, al cini mi se da je kod tebe vec tesko reci sto je dobro, a sto nije.....
ne zelim umanjiti tvoje tegobe...ali ocito je da ti je koljeno vec u totalnoj banani i tu sad tesko mozes biti objektivna jel je tko sta dobro napravio kad je to ozlijeda na ozlijedu - ne mozes ocekivati da bude kao netaknuto
i jos si sportasica! znaci ne stedis se previse....

popravci su nezahvalan posao, bez obzira bila to tudja greska, ili stvar pacjentove situacije, istrosenosti.....
moram priznati da Haspl nije bas bio odusevljen kad me vidio i da ce to morat rekonstruirati jer nije bio siguran sta ja sad ocekujem nakon svega i jel ce uopce to moci izvesti s obzirom na manjak manevarskog prostora sa sarafima - i izvrsno je napravio

sumnjam bas da ce Haspl ili Bojanic zajebati - i to na prvu loptu....izmedju ostalog Haspl i Nemec rade (ili su radili) zajedno - znam da je bila prica da ce Haspl otic u Lovran - njih troje su definitivno najjaci u HR za operacije kriznih ligamenata

Mene je recimo dr.Prodanovski u KB Dubrava (jer sam dosla u hitnu nakon puknuca) pri prvoj operaciji totalno zajebo kad me operirao nakon samo 2 dana od puknuca, stavio mi nakon op. nogu u longetu mjesec dana (znaci bez ikakvog vjezbanja - koljeno mi se spustilo doslovce do gleznja, nateceno ko dinja jos narednih pol godine), da bih nakon 3-4 mj. na Salati saznala (tamo sam prvi put slikana nakon operacije jer me ovaj u dubravi nije htio niti poslikat tj. poslikat svoje NEdjelo) da mi je frajer fulao smjer sarafa za cca 45 stupnjeva i naravno tako postavio implatant i jos mi se navukla upala, a rana mi je curila oko mjesec dana - zasio me ko svinju....Dve godine sepanja, bolovi i cekanje druge operacije (taj saraf je poceo u medjuvremenu izlazit van iz lezista), vec me drugo koljeno pocelo bolit od krive statike...I jos uz sve moram i napomenuti da je taj Prodanovski jedan izuzetno napuhani i prost tip, prava perverzna seljacina i samodopadni gad. Jako slatkorijeciv i siguran u sebe, kakti neki otkaceni doktor koji zna sto radi i to ljude moze zavarati. Zapravo je neprofesionalan, nekulturan, prost. Eto...pa ko cita ovaj forum....

Haspl me sredio bolje no sto sam ocekivala, noramlno mogu hodat, trcat, skakat, puni cucanj, ni trunke boli od tada, eto mene je taj covjek spasio.......Nisam jos nikog cula da se na njega pozalio, a u 2,5god. hodocascenja po Salati sam stvarno imala prilike upoznat dosta "koljenasa"
female_zg is offline  
Odgovori s citatom