Pogledaj jedan post
Old 13.10.2008., 14:52   #15
Pominjao mi je doktor sintrom,kao opciju ako ne bude išlo sa marivarinom. Nije nista rekao da bih morala odlezati u bolnici dok mi ga ne uštimaju.

Ja imam trombozu vene subclavie, pa me zezala lijeva ruka. Hodam normalno, mogla sam i na intenzivnoj sama do umivaonika, oprati zube, na princezu itd. Ruka mi je sada skoro kao ova zdrava. Splasnuo edem, boja se brzo vratila itd. Zaboli me samo nekad, na vecer, kad vec budem umorna.

Jedino me taj pv zeza i ne svidja mi se to sto me u vinogradskoj svaki put primi (ako ima vremena da me pirmi) drugi doktor od kojih se ne kuze svi u tromboze. Nakon vrlo neprijatnog iskustva sa jednim nadobudnim (čovjek mi je bez blama rekao: čujte, nisam čitao povijest vaše bolesti, nemojte se ljutiti, to me niti zanima niti imam vremena. Zašto ste inzistirali da vas primim? Ja danas imam kongress..." Ja sam ga uzasnuta prekinula: "Ja danas imam trombozu i liječit ću je narednih godinu dana" No comment!) odlučila sam posavjetovati sa sa ozbiljnim stručnjakom.

Znam za zeleno lisnato povrće, brusnicu, citruse itd. Svaki put se oduševim nekom novom namirnicom koju ne bih trebala jesti.
ditta is offline  
Odgovori s citatom