Pogledaj jedan post
Old 11.07.2011., 22:28   #10
Nisi usamljen slucaj, ja i muz vec godinama ko zadnje budale financiramo tuda ljetovanja i ne radi se samo o vikendima.
Jos je lude to sto smo podstanari, pa i moje dijete mora dijelit svoju sobu s tudom djecom i sl.
Svake godine me uhvati muka cim počne sezona kupanja i zivcana san sve do prve jesenske kise.
Ne znan ni sama vise zasto smo to sebi dopustili, al sve je preslo nasim dragim gostima i naviku i sad se sami pozovu, sebi sami odrede kad im najvise pase, cak unaprid znamo kad ce uzet godisnji vec po obicaju.
Počelo je tako da smo ih pozvali jedno ljeto i ostali su pola mjeseca,
kasnije su se pozivali sami i eto iz pristojnosti ostanu tjedan dana. Imamo takve tri ture gostiju svako ljeto.
Da ne spominjem da doslovno ni kilu kruha nitko ne kupi dok su tu, a stalno pospremanje za druge i nedostatak vlastitog mira i komocije su mi jos najgori od svega.
Nemojte pogrijesit ko i mi, sredi to jos ovo ljeto.
Ja se nadan da kad se izvucemo iz podstanarstva prestaje i gratis ljetovanje za nase iako ne znan na koji nacin nekome to reci jer se bojim da ce se naljutit, dok moj muz kaze da ako je to razlog za neciju ljutnju ne zeli ni bit dobar s takvom rodbinom.
Radi se i o mojoj i o njegovoj rodbini i to blizoj i svi imaju djecu. Mi smo jedne ovo ljeto vec odradili.
natali z is offline  
Odgovori s citatom