Pogledaj jedan post
Old 26.05.2012., 13:00   #126
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Njemacka je puna Bugara i Rumunja, otkrili su na koji nacin da zaobidju zabranu, tako da velika vecina onih koji su htjeli iz tih drzava otici su vec otisli.

Plus, sreo sam dosta Srba sa bugarskim putovnicama.

Dakle, bitno je napokon uci u EU, onda je sve lakse, jer i uz postojanje zabrane cemo biti u maloj prednosti pred drugim drzavama koje nisu clanice EU.
Gledao sam na TV-u, History channel neka dokumentarna emisija o britanskoj policiji koja hvata ilegalne imigrante na granici Francuske i UK i po samoj UK... Brdo Arapa, Kineza, Indonezana, Afrikanaca, Indijaca, Pakistanaca i raznih ostalih naroda biva ulovljeno i deportirano, a pri tom postupku policajci i carinici budu i prilicno bezobrazni... Bilo mi je zanimljivo kada su ulovili neke rumunjske cigane kako su morali progutati govno... Uglavnom, Rumunji su se samo morali prijaviti da ulaze u UK, dobili bi nekakav papiric nalik onome koji mi dobivamo kada idemo u Sloveniju i mogu ih poljubiti u dupe... Nisu krsili nikakve zakone pa ih nisu mogli zaj..., a neki su bili ulovljeni i u ilegalnom radu u nekoj domacoj peradarskoj tvornici di su cerupali pilice... Tip Rumunj je trazio da ide u WC pa pobjegao kroz prozor, murija ga lovila, ulovila i kad su vidjeli da je Rumunj dobio je neku bijednu kaznu i prakticki ništa mu ne mogu... Vjerojatno se opet vratio...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom