Pogledaj jedan post
Old 08.02.2013., 16:05   #22
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
S vremenom mi vecina serija dosadi. Iako to tako ne kazem. Mislim da se potrose pa mi dosade
Za takve ko ti postoji BBC. I hrpa serija (koje bi po američkim standardima spadale u mini-serije) od po 3 do 6 epizoda po sezoni. Aman-taman. Ne stigne dosaditi.

Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Breaking bad su mi svi ikad preporučili, ali nije mi legao. Mislila sam probati još jednom, možda i budem.
Sherlocka mi je Cumberbatch upropastio pa nisam išla dalje od druge ili treće epizode
Pa, ako ti nije legao na prvu - naj se silit, mislim da neće ni na drugu, treću ili sedmu.

Meni je Cumerbatch isto prvo išao lagano na ganglije, ali mi je serija kao cjelina bila predobra da bih je odbacila (samo ) zbog glavnog glumca. Pa sam samu sebe uvjerila da to baš tak treba bit, on je taki namjerno i smišljeno-proračunato, prestala se opterećivati ... i odgledala sezonu u šubu.
S tim da je meni druga sezona čak i bolja od prve, nekako.

Quote:
Ne tražim bolje, znam da "bolje" ne postoji.
No, no, nemoj tako. A Spartacus?
Quote:
Ali tražim nešto za gledanje.
Ovo razvikano sam više-manje sve probala i malo što mi je leglo.
Gleda mi se nešto kvalitetno,
Ako te zanima preporuka i za ne-najfriškije serije, onda:
Exile je dobra serija, po meni. Jedino kaj ima samo 3 epizode. Ali - priča je ispričana do kraja.
Grrr, ako nešto mrzim, onda je to (uglavnom američka) "krasna" praksa da prekinu seriju bez završetka. Onak, ne dobije očekivani rejting i onda jednostavno ne izađe nastavak.
A to se zna dogoditi i s dobrim serijama, npr. Stargate Universe. Najinteligentnija od 3 Stargate serije - naravno BAŠ NJU prekinu kad je najnapetije.
Onda
The Borgias
Hidden
Luther
Downton Abbey
The Pillars of the Earth

Quote:
ali u zadnje vrijeme mi se gleda i teen junk. Ne znam ni sama što bih

Ono, tražim nešto dovoljno kvalitetno da mi oči i mozak ne krvare, ali može i nešto dovoljno šuplje da ne moram čak ni likove pamtiti. Ali čak i ako je šuplje, želim da bude kvalitetno. Ne mogu gledati produkcijsko smeće.

Osim ako se ne radi o trash hororu, naravno.
Sanctuary, možda?

PS. Ispričavam se zbog brisanja smajlija iz quoteova, ali ... jebiga, trebalo mi za izrazit emocije vezane s prekidom spomenute serije.

EDIT: Zaboravih navesti i Being Human. Samo, ne se zajebat pa nabaviti američku verziju! Britanska je em original, em daaaaleko bolje napravljena.
Američka verzija je produkt njihove čudne prakse, da ako se nešto ne događa u Americi i nije na američkom engleskom - Ameri to ne doživljavaju, valjda.

Zadnje uređivanje BlackQ : 08.02.2013. at 16:32.
BlackQ is offline