Pogledaj jedan post
Old 02.09.2017., 18:43   #1166
Quote:
geler kaže: Pogledaj post
pozdrav svima
prije otprilike pola godine sam dobio poziv iz Tcoma gdje mi je operaterka obecala brda i doline za neku cijenu do 168 kn sto je bilo manje nego kod operatera kod kojeg sma bio u tom trenu i dogovorili smo prelazak u Tcom...
njihov tehnicar je dosao i ukljucio me u Tcom nakon nekih 10-12 dana međutim vecina stvari nije bila kako je to bilo dogovoreno preko poziva. (obecana brzina 20mbps a imao sam jedva 2, prikaz broja obecan a na kraju se ispostavilo da nije u toj cijeni).
zbog toga sam raskinuo ugovor , platio racune prema t.comu i vratio opremu.
međutim par mjeseci poslije dolazi račun od neke firma koja u ime t coma radi potraživanje od 620 kn za raskid ugovora bla bla.
otisao sam u njihovu poslovnicu i tamo su mi rekli da je sve ok i da su moja dugovanja podmirena i da se radi o greški, da se javim toj firmi recem sta je i da je stvar rijsena.
naravno to nije bilo tako, uložio sam dvije žalbe i zadnje sta je bilo receno je da ce mi se netko javiti za kroz 7 dana.... nitko se nije javljao sve do sada, opet neka druga firma (EOS) i ona sada potražuje 650 kn .
ja sam im objasnio cijelu situaciju no međutim oni nemaju uopce uvid u povijest problema nego samo znaju za "dug".
I šta sada da radim???
Inace jedna stvar koja je bitna a to je da imam snimljen razgovor sa operaterkom koja mi je ponudila i sa kojom sam dogovorio sve oko prelaska u tcom i jasno se cuje sta je rekla da dobivam za 168 kn.
Tržišna inspekcija i HAKOM je rješenje.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom