Pogledaj jedan post
Old 27.09.2017., 19:28   #1167
Molim pomoć po mojoj zavrzlami.
U 4. mjesecu prelazim kod drugog operatera. Stari operater šalje račun za cijeli 4. mjesec na koji se žalim i tražim umanjenje za razmjerni broj dana pružene usluge, odgovor ne dobivam. Stiže račun i za slijedeći mjesec na koji ulažem prigovor jer više nisam njihov korisnik i istovremeno šaljem pritužbu povjerenstvu za potrošače zbog neodgovaranja na prigovor.
Zaprimam odgovor službe za korisnike po pritužbi povjerenstvu u kojem mi odgovaraju kako su me "zbog greške sustava" zaboravili izbrisati iz evidencije potrošača i da potvrđuju da nisam njihov korisnik od 5. mjeseca 2016. godine i da sam u pretplati 10 kuna po njihovoj evidenciji.
Prije 20-ak dana zaprimam opomenu pred ovrhu za neplaćeni račun iz 7. mjeseca koji nisam nikada niti zaprimila. Na opomenu sam uložila prigovor, 15 dana je prošlo i odgovor nisam zaprimila.
Moje pitanje je, kome se dalje obratiti, u zakonu o EK ovakve situacije nema. Također, kome ih sve mogu tužiti za nesavjesno poslovanje te da li imam i pravo i po kojoj osnovi tražiti naknadu troškova koje su mi prouzročili, ako ništa drugo za dvije preporučene poštarine i jednu doplatnu markicu?
f@ye is offline  
Odgovori s citatom