Pogledaj jedan post
Old 05.10.2017., 05:00   #25
Quote:
like a boss kaže: Pogledaj post
možete li mi reći nešto pametno o tome? zašto ljudi to toliko vole? možete li to povezati sa stereotipima?
(pod prisilom, komplicirana je situacija) moram napisati nešto o tome, a mislim da sam premlada da to shvatim (16) i ne znam kako i otkud da počnem.
jesi cula za pranje mozga, masovnu hipnozu i slicne debilane kojima se bave ljudi koji su ocito nesposobni da zive sami sa sobom ... pa razviju patologiju i jebu sve oko sebe u mozak uvjeravanjima i lazima?

inace postoji masu filmova .. uredno su kvalitetniji od gore spomenutih .. preporucam da ih (po)gledas

inace nisi nista premlada sa 16 godina ima da provaljujes civilizacijske debilane .. ako ti shvacanje sadasnjosti nejde u glavu zbog tko zna kakvih kocnica koje su ti "odgoj" i "obrazovanje" usadili u memoriju .. onda potrazi odgovore na pitanja u povijesti .. isti takvi su je pisali pa imaj i tu malo inteligencije i ne boji je se upotrijebiti!

povijest je uredno pisana crno-bijelom tehnikom .. ali ako se malo odmaknes od fokusa koji je bit pranja mozga slika ce biti sve sivlja i moci ces vidjeti sto se sve krije ili mozda u ovakvim okolnostima pokazuje crno-bijelom tehnikom

a di je tek znanost i umjetnost .. ponavljam ako nejde suvremena postoji povijest ljudskog roda (ne samo zapadna "civilizacija") pa senemoj ogranicavati .. a nije ni covjek sam sebe izmislio .. pa sto ne istraziti do granica .. a jos bolje otkriti nove granice .. prosiriti ih .. otvoriti za nova pitanja .. za nove generacije .. osloboditi se nule i jedinice .. crnog i bijelog .. dobrog i loseg

istina je istina kaj ne? .. nije ni dobra ni losa .. nije ni crna ni bijela .. istina je bit

Zadnje uređivanje F.A.Q : 05.10.2017. at 06:30.
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom