Pogledaj jedan post
Old 10.04.2009., 10:46   #4
Quote:
baby doll kaže: Pogledaj post

Dakle, u zadnjih par dana počela sam koristiti nekoliko proizvoda koje do sada nisam koristila, to su ovi:

Plante System gel za čišćenje lica - inače, dobila sam ga na preporuku u ljekarni nakon pregleda kože

Clinique losion za hidrataciju lica Dramatically different - to je iz one njihove 3-step kolekcije, dobila sam testere u Mulleru

Jane. shimmering blush - kupila sam ga ovdje na forumu

i Rosal Clear Face krema za lice, nju sam samo jedan dan probala, uzela sam sestrinu, inače ju ne koristim.
Nemoj ovo shvatiti kao uvredu... samo nesto iz osobnog iskustva...

Nekad se pokusavamo pocastiti krasnim proizvodima iz divnih kutijica, sa prekrasnim mirisima. A sve u cilju da se osjecamo specijalno, njegovane i krasne...

Citaj: propustamo lice kroz razne tretmane, jadno lice nas nije molilo za deset raznih pomada prije dorucka. Jadnom licu samo treba malo vode (za umiti se) i malo glicerina za zadrzat vlagu u povrsinskim slojevima koze.

Sve ostale bajke koje su nam kozmeticke kuce obecale, vecinom su neosnovane u svojim tvrdnjama. Prema tome sto nam ostaje... minimalisticka linija preparative i zastita od ostecenja...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom