Pogledaj jedan post
Old 27.03.2010., 20:55   #5
Oprosti Beba ali ti si dno dna. Nema drugog objašnjenja za nekog ko ZNA da mu je auto u kurcu (i to neko nebitno sranje tipa podizač stakla) nego UPRAVLJAČKI MEHANIZAM ali svejedno izađe na cestu. Pa jebo ga led ako tebi nije stalo do tvog bezvrijednog života - odi skoči sa zgrade u park, baci se u Savu sa kamenom vezanim oko vrata, raznesi si glavu maljem al nemoj ugrožavat MOJ život i život ostalih jadnika koji se voze oko tebe s potpuno pogrešnim uvjerenjem da ti možeš skrenut kad hoćeš.

Od tebe je veći idiot samo onaj koji ti je rekao "Teraj Miško, može to tako još godinama - samo doljevaj ulje ...."

Kao što si već saznao - samljeo si pumpu od serva. Zato ti se auto i gasi na leru. Vjerojatno i remen kliže pa alternator ne puni. Sad je cijeli servo za bacit. Mislim na pumpu, lajtunge, letvu jerbo se sve napunilo špenom koji ni dragi Bog ne istjera iz svih kanala. Ukratko popravak će vjerojatno bit u rangu cijene tog krša koji voziš.

I ono što me izpizdi najviše - takvi ko ti su isključivi i jedini razlog zašto je Fiat sranje. Znanje 0, održavanje 0 al gas znaš stisnut. Pa dok se sve ne raspadne.

Ko ima dvojbi koji je tip serva na Bravo/Bravi/Marei nek pogleda ispred hladnjaka - vidjet će jednu savijenu cijev koja služi kao hladnjak ulja od serva. Električni servo ima Stilo.
CDRW is online now  
Odgovori s citatom