Pogledaj jedan post
Old 23.09.2010., 11:50   #20
Quote:
bobby-j kaže: Pogledaj post

to je puno ozbiljnija situacija. kakvu je točno dijagnozu dobila?
možda da pokušaš i na Psihologiji potražiti neki pametan savjet.

a da joj ograničiš ,za početak, taj facebook-- jer meni se čini (vidim po svojoj maloj ) da je klincima to postao hebeni prioritet, pa onda tek idu zadače, učenje, real druženja itd....

ne znam kakav savjet da ti dam, nisam stručna, ali kao mama ti ponavljam onu staru---razgovor, razgovor i samo razgovor....ako na OVAKAV način (bolnica, psihijatri, gubljenje godine) privlači tvoju pozornost (što ponekad djeca i rade), izabrala je zaista gadan put.

ali dijete s 15-16 isto tako nije svjesno koliko je malo potrebno da si zahebe cijeli život, zato smo mi tu, da spašavamo, spašavamo....ono što se spasit da...
Njezina dijagnoza je poremećaj ličnosti. Nisam baš sigurna ja je to to - ona zaista mulja psihijatre. Moj život se zaista i sve samo na razgovore - više ništa drugo niti ne radim. Jezik mi je već do poda, istaržujem, izvlačim, ponavlja i ne znam kaj još. Vjerujem da se radi o pokušaju privlačenja pozornosti - ona je osoba koja mora biti u središtu pažnje jer ako nije onda je drama. Upravo mogućnost upropaštavanja cijelog života je ono što me izbezumljuje. tim više jer ona zaista ima velike intelektualne sposobnosti, izuzetno široko obrazovanje. Trudim se spašavati, ali priznajem da sam već potpuno iscrpljena i zaista ne znam kad ću i ja puknuti. Ali, "život je borba - bori se". Hvala na savjetima i razumijevanju
fobija is offline  
Odgovori s citatom