Pogledaj jedan post
Old 01.12.2011., 16:27   #6
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Kad je trnjenje prstiju u pitanju, problem je uvijek ili vratna kralježnica ili neki živac u laktu ili zapešću, sad, ovako napamet je teško reći....jel trnu svi prsti? Jel samo u određenom položaju ili u bilo kojoj situaciji? Najkraće rečeno: ako su svi onda je vratna kralježnica...ako su zadnja dva onda je lakat, ako su prva tri onda je zapešće....ovo zadnje kod tebe sumnjam da je, jer tebe i ruka boli.

Nisam liječnik, pišem iz iskustva, imam i imala sam slične probleme pa sam već doktorirala na fizijatriji i ortopediji.
Što se tice toga koji mi trnu prsti, iskreno nisam ni vodio racuna o tom al evo kad pitaš, najvise u poziciji kad sjedim i lagano savinut lakat, ruka. Ne trnu svi prsti već kad trnu onako malo onda je to srednji prst i kaziprst...palac nista, mali prst nista ali onaj prst izmedju malog i kaziprsta malo da, znaci ta tri u sredini.

Npr. kad spavam imam dojam da me najvise boli to sve u lijevoj ruci kad mi je ruka ispruzena uz tijelo, ali nekako bude bolje kad je savinem i podignem, tako da šaha ide okomito na tijelo, taj polozaj, cak i kad dignem skroz ruku gore savinutu bude lakse.

Dal da idem doktoru zbog ovog ili? Nisam mislio da ce do tog doc, uvijek sam mislio da je vjerojatno posljedica neka prehlada ili "promaja" da me uhvatila prije tjedan dana...

Zadnje uređivanje Dragon007 : 01.12.2011. at 16:42.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom