Pogledaj jedan post
Old 15.09.2010., 15:26   #422
Ne smatram se debelom nego ugodno popunjenom, taman di treba Najmrže mi je tražiti hlače, to prezirem Jedva nađem, naprosto mi je guza čudna, kao da vodi svoju politiku O.o . Ako uzmem skinny, ne mogu ih navući preko bokova i guze a one extra skinny ni preko listova one trapez su grozne, izobliče me obično uzmem ravnog kroja pa ih malo suzim kod listova ili bedara ako ima potrebe pa dobijem neke svoje polu-skinny, dobro izgleda
Od vas što i zimi nosite haljinice, gdje ih obično kupujete? Ove sam godine poludjela za haljinicama jer su udobnije, ljepše stoje i lakše ih je kombinirati. Planiram si kupiti neku zimsku ali gdje god sam bila sve su ljetne, valjda kolekcije nisu došle

Smatram da nitko sebe ne treba diskriminirati nego voljeti svoje tijelo takvo kakvo jest. Tek kada se dobro osjećaš u vlastitoj koži, i drugi će te cijeniti. Ljudi koji (pre)često komentiraju tuđi izgled, obično su kompleksaši koji svoje komplekse liječe na drugim ljudima. Neka prvo sebe pogledaju pa onda sude o drugima.
__________________
Jedem, dakle debela sam
trešnjica is offline  
Odgovori s citatom