Pogledaj jedan post
Old 18.01.2011., 11:08   #458
Quote:
eldarowaa_ kaže: Pogledaj post
:

vidim da spominjete haris export. smeće jeste da je jeftino, i da možete naći po neku dobru stvar, ne isplati se gubiti vrijeme tu

daljee, što se tiče zare i azela, može se naći dobrih stvari a nije ni skupo.

Za šoping u sarajevu super je BBI centar (u centru grada), koji je otvoren prije par godina. tu zaista ima prodavnica za svačiji džep i ukus
npr. urban republic, carpisa, amadeus, avatar, fransa, accessorize, six, .. to su stvarno jeftine prodavnice i uvijek se može naći nešto zanimljivo.
osim toga tu su i malo skuplje prodavnice, ali nista pretjerano. npr. motivi, salsa jeans, xyz (cijene variraju), sweet years, sport life, .. to je to čega se sad mogu sjetiti. ii stalno su neka sniženja
Sto se tice Harisa ponuda im je zimi zbilja dosta losa, ali ljeti se super majicica nadje..Ja sam neki dan kupila orsay majicu za 30 kuna,bez ijedne jedine greskice i istu sam vidjela u Splitu na snjizenju za 80 kuna..
Da ima i lose i bolje robe istina,ali ne bih se slozila da je smece,pogotovo ljeti...Ja sam pronasla toliko komada od h&m,orsay,asos,fishbone,amishu itd itd...Opet zavisi od ponude i kad dodjes..Neki dan sam isla i nista nije bilo...
Bbi centar definitivno nije jeftin, niti su te prodavnice jeftine barem ne meni..Ok kad je snizenje,ali inace...
red berries is offline  
Odgovori s citatom