Pogledaj jedan post
Old 24.09.2008., 22:58   #4
@Splenda: Nemoj se brinuti za dužinu i širinu kondoma; nije bitno ukoliko je nešto duži, takav i treba biti, jer su oblici (u prvom planu dužina i opseg) vrlo različiti od čovjeka do čovjeka. Hoće li spasti ili procuriti, ukoliko je širi i veći?? Neće, jer pri korijenu penisa kondom je poprilično uski, ima ojačani dio koji potpuno vakuumira sičuejšn.
Isto tako, ukoliko je nekom kondom duži, ne mora se odrolavati do kraja, svaki milimetar; i dalje će čvrsto prianjati uz korijen penisa.
Ustalom, prepusti dečku da se sam brine o tome; ti možeš za svaki slučaj imati paket- dva kondoma u rezervi i za daj Bože , ali neka se on pobrine za one koji mu najbolje odgovaraju. Naravno, uz tvoj glas, koji će mu dati do znanja odgovaraju li ti po osjetu na kožu ili ne (opaska o grebanju!).

Osobno, uz Durex sam čeeesto koristio i one češke jeftine iz dm-ma ili posvukud... bili su mi dovoljno dobri. I pouzdani. Nisu pukli nijednom. Što za razne fensi durexe i ne mogu reći.
Kao što rekoh ovih dana na nekoj od sličnih tema, da sam stalno kupovao Durex, osiromašio bih.


@mali anđeo:
Ovisno o tvojim godinama. Nije mi isto ima li djevojka 17 godina, a njezin dečko 35 (kao što znam 1 slučaj);
ili imaš 17, a on 23...
Valja znati da nije dobro skrivati se, kako od prijatelja, tako i od obitelji, a prvi slučaj upravo vodi k tome. I onda slijede problemi.
Dosta je važno znati o kojoj dobi se radi, jer je ovako to mlaćenje prazne slame.

opaska: Ovdje se osvrćem na imati vezu s takvom osobom, makar prvi spolni odnos nosi slične konotacije; razlika u godinama zna biti škakljiva; no ne treba biti prepreka osjećajima, a nipošto nije prepreka razvijanju spolnosti.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom