Pogledaj jedan post
Old 04.11.2005., 14:46   #17
Rad

zašto ne bi smio imati veću satnicu od zastupnika u saboru?? Radi korisniji posao od dotičnih!
Btw. puknuće cijevi nije nikakav dokaz loše izvedenog posla već splet okolnosti u kojima je pravi vodoinstalater rijetko krivac,a cijena koju je ponudio je ona koju postiže na tržištu i tvoje je da prihvatiš ili odbiješ a ne da ga proglašavaš lopovom.Uostalom po čemu bi određivao/la nečiju vrijednost , imaš cipela za 500 i za 5000 kn a naizgled su iste, pa zašto onda ne bi nećiji posao vrijedio više?

Ako nikako drukčije , onda pošteno !!







pa po tvojoj krilatici ako nikako drugacije onda posteno,
fakat nije fer da u 5 godina satnica vodoinstalatera ode toliko gore!
moja placa je otisla kojih stotoinjak kuna, a ne par tisuca gore.
o toj relaciji govorim.
i o tome da covjek studira i onda ima manju placu od nekoga tko je zavrsil zanatsku skolu. vidla sam vodoinstalatere i samo s osnovnom skolom.
istina je da se zanat stjece iskustvom, ali precjenili su svoje cijene.
saborske zastupnike sam uzela za primjer jer oni u ovoj drzavi imaju najvece place pa sam samo karikirala da su i vodoinstalateri ocito u istoj kategoriji kaj se tice placa!
istina ima cipela za 500 i 5000kn ali vodoinstalatera nema u tom rasponu.
kuzis nemres birat jer najniza cijena na trzistu za adaptaciju kupaone je 5000 kn neki presutini dogovor ocito (valjda da si ne ruse konkurentnost)

Zadnje uređivanje Majstor : 12.03.2015. at 12:46. Reason: Pisanje naslova teme malim slovom
KOKOSALAKY is offline  
Odgovori s citatom