Pogledaj jedan post
Old 19.06.2009., 17:18   #15
a propo toga, glupi radikalni feminizam i modni homoseksualni lobiji (od kojih su medju njima mnogi zenomrzacki raspolozeni), samo unizavaju zenski rod kada ga hoce skresati u njegovoj atribuciji, odnosno zanemarivanju recene zenske atribucije kao neceg otpadnog, suvisnog, nebitnog jer ga tek tada, u zelji za izjednacavanjem ponistavaju, i kao da on sam po sebi nije vrijedan svega, unizavaju.

biti zena - to je drustvena nelagoda.

zenskoj osobi je neugodno kretati se prostorom kada zna da svi pilje u nju. znaci, najbolje da se uvuce u neku vrecu i skace kao u onoj nekoj drustvenoj igri. nesto sto je iz sebe takvo mora se iz nelagode uvuci u sebe (vagina = nelagoda?), dakle ne sto mu netko brani (osim tamo gdje mu brani, a svi znamo gdje je to samo cemo sutjeti o tome radi politicke k(o)re(k)t(e)nosti) kako bi se smanjile tenzije u datom prostoru. svaka zena bi se trebala ispricavati kada netko pogleda u nju: 'ma znate, to su mi te sise malo previse ovako i onako, izvin'te, to mi je taj glezanj od rodjenja tako graciozan, ma znate, ja se ispricavam zbog svih neugodnosti koje vam je prouzrocila moja straznjica kada ste piljili u nju'.
zanimalo bi me je li to po prirodi stvari tako ili je oblikovano socijalizacijom? ( u pecini, naime, toga nije bilo, ali tamo se od prljavstine i smradova nije ni razaznavalo 'ko je 'ko, pa je dohvatio tko je koga stigao)
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom