Pogledaj jedan post
Old 26.11.2004., 13:32   #16
Ekipa! Super ste, hvala!!!

Ajmo malo razvit debatu:

- zavjese u moj stanu idu svakako zato što to nije ured i zato što zavjese, tepisi (čak ću i njih staviti iako nisam bila mislila!), lampe i sl. daje TOPLINU. A s obzirom da moj stan izgleda ko kolodvor jedan dan mi je bljesnulo (doživjeh prosvjetljenje!) - napravi dom, ne stan!

- zavjese će biti bijele jer sve krem, ružičasto i sl. ne bi propuštalo normalno svijetlo, nego bi soba dobivala neki ton koji mi se ne svidja, tako da definitivno bijele i što tanje

- dekori tj. zavjese sa strane i ono kaj se metne gore, širine pola metra je meni jako slatko, ali i totalno beskorisno. možda bi dodatno dalo na toplini tj. sigurno bi, ali bi mi i dodatno ugušilo prostor. s obzirom da stan nije od 200 kvadrta, dekora cu se vjerojatno morati odreci

- tko bi prao još i dekore? ili da stavim ne sa strane, ali ono gore, uz gornji rub?

- karniše bi stavila na plafon, ne na zid. zato što mi je to više cool i zato kaj ne moram brisat prašinu s njim u to slučaju ) što mislite o tome?

- da li ušivati olovo u dno zavjese ili stavljati neku trakicu, ako da zašto da i zašto ne?
TsunamiGirl is offline  
Odgovori s citatom