Pogledaj jedan post
Old 14.01.2010., 22:17   #20
Smile

Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
kako na koga Dersette, možda na tebe ili mene (imam Ma120Ju-munja), ja ih znam nekoliko koje to uznemiruje...
Uglavnom munja i grom su najbolje prikazani kroz odnos Jupiter/Uran....
Kiša je Neptun, kao i magla....
Quote:
Wow....slucajno ili ne imam Mars trigon Jupiter, te Mars sekstil Uran (i sireorbisni Jupiter sekstil Uran) i obozaaaavam oluje, grmljavine, munje...
a ja imam samo inkonjukciju marsa i urana
E sad, meni je uran sam u 12. zajedno u konjukciji s neptunom...može tu biti nešto?

Sjećam se kad sam stanovala neko vrijeme u neboderu, bilo je nevrijeme i noć. Munje su doslovne jedna za drugom sijevale...bila sam na najvišem katu.. otvorila sam ogromne prozore i sjedila na njima promatrajući čitav grad odozgora...bila sam očarana prizorom, zvukom i mirisom kiše..osjetila sam navalu adrenalina, strahopoštovanja...bile su tik do mene, pasala mi je nepredvidivost prirode, njena snaga...djelovalo je kao da noćno nebo pušta svoje korjenje...kao da nas dotiče tankim nitima nevjerojatne snage...vidjela sam točno kamo počinju i kamo završavaju...
Vjetar je jako puhao, onaj osjećaj....da DIŠEM....je nevjerojatan...nasuprot adrenalina, stvara osjećaj spokoja, nekog duševnog mira...osjetila sam se stopljeno, zahvalno...
Grmljavina je bila duboka i snažna...znate ono kada osjetite vibracije kada zvuk munje dopre do vas? Osjetila sam u utrobi potrebu da vrištim kao priroda...Da me osjeti svako drvo, svaki mrav i čovjek, kao što ja osjetim nju...a opet...osjećala sam se premaleno naspram nje, da bih se usudila i da mogu...
Kiša je tu djelovala neobično...žestina tih nebeskih iskri je bila razorna, stvarala je pukotine u zemlji, drveću, domovima nepoznatih ljudi...a kiša kao da je ublažavala bol...djelovala je smirujuće, okrjepljujuće...pa čak i utješno....
uspavljivala me....
__________________
olovka, papir i zvijezde
dersette is offline  
Odgovori s citatom