Pogledaj jedan post
Old 03.02.2010., 12:33   #87
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
To mi je još jedna dodatna muka... Mala neman još nema 5 god., a visoka je 116 cm. Ako čekam da redovno krene u školu, svima će izgledati kao mama...

Inače, i ja sam krenula sa 6 godina. I bilo mi je super u školi. I ona se već sada igra škole, spominje kako će ići u školu i sl., ali ne znam koliko tu zapravo ima utjecaja njene sestrične s kojom se često igra, a mala ide u školu.



To je mali problem, ona će 6 godina imati 02.05. iduće godine. A granica je 31.03. Mislim da se onda moraju pisati neki posebni zahtjevi, tražiti odobrenja, raditi testovi... Nemam pojma, zapravo... A ako čekam, krenut će u školu gotovo sa 7,5.

Imam vremena do 9. mj da odlučim, ali nekako sumnjam da ću i onda biti puno pametnija...
Koliko se sjećam, imaš jedan dodatni test. Mislim da sam trebala zaokružiti sve ptice na slici, nacrtati svoju obitelj, ispričali su mi neku priču i trebala sam zaokružiti sve slike iz te priče, brata su pitali u kojem gradu živi, u kojoj državi živi, imao je niz trokut, kvadrat, krug, trokut, kvadrat pa je trebao nastaviti... I ne mogu se više sjetiti.

Liječničkog se ne sjećam.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom