Pogledaj jedan post
Old 12.05.2005., 00:06   #4
Quote:
Vincenzo kaže:
Najbolje nađi nekog dobrog odvjetnika, žrtvuj nešto love i rješi prijavu,a nakon toga se rješi te ženske za vjeke vjekova!
Odvjetnik će te najbolje uputit šta reć i kako se branit.
bit ce odvjetnik valjda sutra samnom. makar mi je glupo jer u pozivu nigdje nista ne pise za sta je ni o cemu je itd. tako da nisam znao ovak o cemu se radi ne bi niti znao zasto je. Jel to inace ok? Jel zna tko sto ce sutra biti? Samo razogovor ili i...? Cuo sam se sa njenim starim danas i pokusao mu objasniti situaciju i da smo se i dalje opet vidjali i da je teska lazljivica i manipulatorica sa svima oko sebe ali bas i nije bio susretljiv. Uglavnom on ce kao dat svu lovu ("kolko god treba") da me sud sredi. Ja sam mu rekao da samo sere i koristi ovo kako bi mogla manipulirati samnom ali ne vjeruje on nicemu osim svojoj maloj kcerkici (a mene mrzi). U biti da li znaci uopce sta to sto je ona opet dolazila cijelo ovo vrijeme u medjuvremenu k meni i zvala me itd.? Jer logicno je za pretpostaviti da ako nekog tuzis i bojis se za sebe itd. da bjezis sto dalje a ne JOS ZOVES da dolazi po tebe i dolazi tebi kuci itd. Jebote..

Quote:

Inace zenska ti je stvarno kuja, tribalo bi je
Je, jedna od vecih. Tesko razmazeno dijete koje je tek odraslo (fizicki) al mentalno.. Inace jedna od aktivnijih forumasica ovdje na Forumu, na LJESU, Kokosinjcu itd. Naravno, necu reci tko je jer nije bitno. Uglavnom pripadnica ove "moderne" generacije sponzorusa tipa sevi se sa svakim sto vise, briji svugdje, iskoristavaj sto vise itd. U biti meni se gadi od sveg tog al inace bila je prije totalno druga osoba (predivna) i zato se inace tolko trudim i hebem i dalje oko nje jer nemrem podnijet da je takva. Blah, i mene treba
 
Odgovori s citatom